Kontakt a mapa
DAFI a.s.
Krajinská 33/5
370 01 České Budějovice 1
Telefon +420 386 105 910
Mobil: +420 606 698 888
E-mail: dafi@dafi.cz
IČO: 25156292
Klientská zóna
Klientská zóna
Pro vstup do klientské zóny zadejte email a heslo:

E-mail
Heslo

O společnosti

Společnost DAFI a. s. vznikla v roce 2001 s cílem poskytnout svým klientům specializované služby v oblasti účetnictví, daní, mezd a ekonomiky na nejvyšší úrovni. Naše společnost zajišťuje individuální přístup a řešení dle potřeb svých klientů. Náš team tvoří profesionálové a odborníci, kteří se neustále vzdělávají, abychom dlouhodobě udrželi vysoký standard našich služeb.

Pro zpracování účetnictví, mezd a souvisejících agend používáme vysoce výkonný účetní a ekonomický software Helios Orange, který je postaven na moderní technologii SQL databáze s vysokým stupněm ochrany dat a s denním zálohováním na externí datové nosiče, které jsou archivovány v úschovní schránce renomovaného bankovního domu. Software přirozeně komunikuje jak s programy firmy Microsoft (MS Office, Excel, apod.), tak s bankovními programy, které zabezpečují platební operace jednotlivých bankovních domů.

Klientům nabízíme možnost vzdáleného přístupu ke svým datům na našem serveru přes zabezpečenou komunikaci Internetu s aktivním nebo pasivním přístupem k jednotlivým modulům softwaru a díky tomu vždy aktuální přehled o svých datech a ekonomické situaci společnosti.

  • Poskytujeme komplexní účetní a daňové poradenství a dále poradenství v oblasti mezd. Prostřednictvím specialistů a daňového poradce zajišťujeme správu daňové problematiky v celé její šíři včetně zastupování před finančním úřadem.
  • V rámci ekonomického poradenství poskytujeme klientům individuálně sestavené reporty včetně grafických znázornění v elektronické nebo tištěné podobě. V individuálních případech provádíme kompletní rekonstrukci účetnictví a transformaci účetních soustav včetně daňové optimalizace.
  • Poskytujeme poradenství při restrukturalizacích společnosti, akvizicích a fůzích firem, při sestavování finančních plánů, plánů organizačních struktur apod.
  • V případě subjektů, jejichž příjmy jsou osvobozené od DPH nabízíme možnost spolupráce prostřednictvím mateřské společnosti, která není plátcem DPH a tím i faktickou úsporu ve výši 20% z ceny našich služeb.

© 2019 DAFI a.s.        ÚČETNICTVÍ | DANĚ | MZDY | FINANCE | EKONOMICKÝ OUTSOURCING | KONTAKT